Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

TONSTAV-SERVICE s.r.o. Výhradní zastoupení a autorizovaný servis

Prodej, pronájem a servis

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS pump a čerpadel betonu značky Brinkmann a Putzmeister zajišťuje společnost  TONSTAV-SERVICE s.r.o. , která se stala výhradním distributorem a autorizovaným servisem pro Českou republiku. 

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu  stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v  Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku Putzmeister a Brinkmann, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Na E-SHOPU nakupujte pohodlně příslušenství pump na beton a příslušenství pro betonáře.

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku půjčovny pump a čerpadel betonu  naleznete na webu TONSTAV-SERVICE s.r.o. 

Navštivte také naše webové stránky www.tonstav-service.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.