Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Stroje na dopravu betonu BRINKMANN a PUTZMEISTER

Brinkmann a Putzmeister - Stroje na dopravu betonu

Představujeme Vám špičkové stroje na dopravu betonu Brinkmann a Putzmeister.

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) je výhradním zástupcem pro prodej a servis v České republice kvalitní světově známé německé značky tlakových čerpadel, šnekových čerpadel a mobilních silo-zařízení TransMix značky BRINKMANN.

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) je také výhradním prodejcem a servisním centrem kvalitní německé značky tlakových čerpadel, šnekových čerpadel a pístových čerpadel značky PUTZMEISTER.    

Obě tyto značky mají dlouhou historii, značka BRINKMANN je na trhu od roku 1968 a značka PUTZMEISTER již od roku 1956. Pumpy na potěrové betony a pumpy na lité podlahy a ostatní stroje na dopravu betonu včetně příslušenství obou značek jsou vyráběny v Německu ve společnosti Putzmeister Mörtelmaschinen GmbH a jsou známy svojí vysokou kvalitou, velkou odolností, inovativními řešeními a širokou oblastí použití.  Stroje těchto značek taktéž pronajímáme a všem našim zákazníkům v rámci celé České republiky zajišťujeme opravy těchto strojů na dopravu betonu. Naše půjčovny, prodejní a servisní centra naleznete v  Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové

Podrobnější informace k jednotlivým produktovým skupinám strojů Brinkmann a Putzmeister na dopravu betonu Pumpy na potěrové betony (tlaková čerpadla), Pumpy na lité podlahy (šneková čerpadla), Pístová čerpadla, Návěsy TransMix a Příslušenství naleznete v odkazech v nabídce vlevo.

Navštivte také naše webové stránky www.pro-doma.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech o také infornace o službách naší půjčovny a servisu.

 

Dokumenty ke stažení

Katalog Brinkmann_DE 

Katalog Putzmeister_DE

 

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.