Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Pístová čerpadla Zapůjčení i s obsluhou

Čerpání betonu

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. se kromě prodeje pump na beton specializuje také na pronájem pístových čerpadel i s obsluhou

Pístová čerpadla Putzmeister KP 718 a KP 730 jsou malá, lehká, tichá mobilní čerpadla, ideální pro dopravu čerpatelného konstrukčního betonu. Hydraulický pohon umožnuje zpětný chod i plynulé nastavení dopravního výkonu. Dostatečný objem násypky je uzpůsoben pro nepřetržité doplňování materiálu přímo z mixu a jeho rychlé přečerpání na místo potřeby. Dopravní výkon ideální pro menší až střední betonáže.

Hlavní konkurenční výhody:

  • Malá velikost
  • Možnost použití na těžko dostupných místech a hustě zastavěných oblastech
  • Plynulejší režim čerpání
  • Dosah hadic až 100 m
  • Možnost zapůjčení na nejbližší divizi

 

Nejčastěji čerpaný materiál:

cementový samonivelační potěr a konstrukční beton do 32 mm

Nejžádanější délka hadic:

od 70 do 100 m

průměr hadic 65 / 100 mm, délka 5 / 10 m, hmotnost 26 / 45 kg / ks , tlaková řada 85 bar

Doporučené čerpací vzdálenosti:

Potěry - výška 30 m, délka 70 m

Betony se štěrkem - výška 15 m, délka 70 m

Čerpání betonu je prováděno jak v průmyslových, tak také na občanských stavbách, čerpadlo je používáno při rekonstrukcích, lití železobetonu, monolitických konstrukcí, pilotů, základových desek, vodních děl apod.

Službu čerpání betonu - pronájem pístového čerpadla s obsluhou -   poskytujeme na všech pobočkách TONSTAV-SERVICE s.r.o. - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Dokumenty ke stažení

Leták čerpání betonu KP 718

Leták čerpání betonu KP 730

Leták pronájem pumpy na beton FHS a FE 

Leták pronájem pumpy na beton DC

Leták pronájem pumpy na beton MIXOKRET

Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE  Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE 

 

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.