Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Pístová čerpadla Zapůjčení i s obsluhou

Čerpání betonu

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) se kromě prodeje pump na beton specializuje také na pronájem pístových čerpadel i s obsluhou

Pístová čerpadla Putzmeister KP 718 a KP 730 jsou malá, lehká, tichá mobilní čerpadla, ideální pro dopravu čerpatelného konstrukčního betonu. Hydraulický pohon umožnuje zpětný chod i plynulé nastavení dopravního výkonu. Dostatečný objem násypky je uzpůsoben pro nepřetržité doplňování materiálu přímo z mixu a jeho rychlé přečerpání na místo potřeby. Dopravní výkon ideální pro menší až střední betonáže.

Hlavní konkurenční výhody:

  • Malá velikost
  • Možnost použití na těžko dostupných místech a hustě zastavěných oblastech
  • Plynulejší režim čerpání
  • Dosah hadic až 100 m
  • Možnost zapůjčení na nejbližší divizi

 

Nejčastěji čerpaný materiál:

cementový samonivelační potěr a konstrukční beton do 32 mm

Nejžádanější délka hadic:

od 70 do 100 m

průměr hadic 65 / 100 mm, délka 5 / 10 m, hmotnost 26 / 45 kg / ks , tlaková řada 85 bar

Doporučené čerpací vzdálenosti:

Potěry - výška 30 m, délka 70 m

Betony se štěrkem - výška 15 m, délka 70 m

Čerpání betonu je prováděno jak v průmyslových, tak také na občanských stavbách, čerpadlo je používáno při rekonstrukcích, lití železobetonu, monolitických konstrukcí, pilotů, základových desek, vodních děl apod.

Službu čerpání betonu - pronájem pístového čerpadla s obsluhou -   poskytujeme na všech pobočkách PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) - Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci KrálovéV případě zájmu nás kontaktujte.

 

Dokumenty ke stažení

Leták čerpání betonu KP 718

Leták čerpání betonu KP 730

Leták pronájem pumpy na beton FHS a FE 

Leták pronájem pumpy na beton DC

Leták pronájem pumpy na beton MIXOKRET

Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE  Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE Čerpání betonu - pronájem TONSTAV-SERVICE 

 

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.