Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

TransMix BRINKMANN

Návěsy TransMix

Návěsy na potěrové betony a lité podlahy Trans Mix BRINKMANN představují dvoukomorové silo-zařízení, kombinované s výkonným tlakovým nebo šnekovým čerpadlem. Stroje TransMix jsou mobilní, míchací a dopravní zařízení, která na základě plně automatického logistického systému vyrábějí ze sekundárních surovin průmyslově vyráběnou a certifikovanou potěrovou maltu. Zařízení pracuje zcela automaticky na bázi vážení a navíc máte „na palubě“ vše, co potřebujete pro výrobu potěru. Na staveništi musí být pouze přívod vody. Tyto stroje jsou osazeny novým, ekologicky orientovaným 4-válcovým motor DEUTZ, který zaručuje potřebnou sílu i v situacích náročných na dopravování materiálu.

Trans Mix vás přesvědčí svým vyzrálým systémem založeným na jednoduchém ovládání a maximální hospodárnosti.

 

Dokumenty ke stažení 

Katalog TransMix ke stažení

V nabídce máme hned několik variant návěsů Trans Mix s různými technickými specifikacemi viz levé menu nebo odkazy níže.

NÁVĚSY NA POTĚROVÉ BETONY TRANSMIX

Trans Mix 5.500 ZE 

TransMix 5.5.00 ZE

Trans Mix 5.500 ZE 8x4

TransMix 5.500 ZE 8x4

Prodej a servis návěsů na potěrové betony TransMix provádí společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

NÁVĚSY NA LITÉ PODLAHY TRANSMIX

Trans Mix 3.200 FE 

TransMix 3.200 FE

Trans Mix 3.200 FE 8x4

TransMix 3.200 FE 8x4

Prodej a servis návěsů na lité podlahy TransMix provádí společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

Poptávka

aaa