Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Pístová čerpadla PUTZMEISTER

Pístová čerpadla

Malá, lehká, tichá mobilní pístová čerpadla PUTZMEISTER jsou určená pro dopravu čerpatelného konstrukčního betonu. Už při nastartování motoru je ihned znát, že se v případě pístového čerpadla jedná o výkonný stroj plný síly. Tato síla je ukryta pod kapotou v poměrně prostorově nenáročném stroji s moderním designem, díky čemuž je zaručena vysoká mobilita a možnost využití i místech s omezeným prostorem. Tyto čerpadla jsou koncipována pro nejnáročnější podmínky nasazení a nabízí díky svému výkonu mnohostranné využití. V případě pístových čerpadel nabízíme hned dva modely s odlišnými technickými a výkonnostními parametry pro uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků. Hydraulický pohon umožňuje zpětný chod i plynulé nastavení dopravního výkonu. Dostatečný objem násypky je konstruovaný pro doplňování materiálu přímo z mixu a jeho rychlé přečerpání na místo potřeby. Dopravní výkon je ideální pro menší až střední betonáže (např. rodinné domy).

Hlavní výhody stroje:

 • malá velikost
 • možnost použití na těžko dostupných místech a hustě zastavěných oblastech
 • plynulejší režim čerpání
 • dosah hadic až 100m

 

Doporučené čerpací vzdálenosti:

 • potěry - výška 30 m, délka 70 m
 • betony se štěrkem - výška 15 m, délka 70 m

 

Čerpadla betonu jsou ideální pro lití:

 • železobetonů
 • pilotů a monolitů
 • opěrných zdí
 • anhydritových potěrů
 • protipovodňových bariér a vodních děl
 • základových desek, podlah a stropů

 

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) kromě pronájmu pístových čerpadel zajišťuje i jejich prodej, servis, náhradní díly a příslušenství a poradenství pro tuto oblast od školených specialistů.

Kompletní nabídku všech typů pístových čerpadel naleznete v odkazech níže a v menu na levé straně. 

 PÍSTOVÁ ČERPADLA PUTZMEISTER

Putzmeister pumpy

 

Prodej, pronájem a servis pístových čerpadel značky Putzmeister provádí společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

Čerpání betonu pístovými čerpadly Putzmeister:

Prioritou společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) je zajištění kompletního balíčku služeb našim zákazníkům. Jednou z nich je právě i čerpání betonu a anhydritu, kterou poskytujeme po celé České republice prostřednictvím našich divizích v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Berouně, Ostravě a Hradci Králové. Čerpání betonu je prováděné pístovým čerpadlem, které spojuje výkonnou techniku velkých čerpadel s kompaktním a komfortním designem. Veškerá pístová čerpadla navíc pronajímáme včetně obsluhy.

Mezi hlavní výhody pístových čerpadel patří zejména jejich malé rozměry, mohou proto být nasazena v oblastech s omezeným přístupem, například v městských centrech, dopravní výkon vhodný pro kontinuální pokládky a dosah dopravních hadic až 100 m.

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Leták čerpání betonu pomocí P 718

Leták čerpání betonu pomocí P 720

Leták čerpání betonu pomocí P 730 TD

Poptávka

aaa