Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

PUTZMEISTER P 718 TD

P 718 TD

P 718 TD je jediné čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál o max. zrnitosti 32 mm s dopravním tlakem 70 bar a dopravním výkonem až 17,4 m3/hod.

Díky instalovanému automatickému těsnění lze bez problémů čerpat také extrémně tekuté materiály. Olejem chlazený 3-válcový dieselový motor s výkonem 34,5 kW poskytuje dostatečné rezervy pro provádění náročných prací a zároveň splňuje aktuální emisní normu COM III. Zařízení je díky nízkému počtu otáček motoru vysoce šetrné k životnímu prostředí.

Sériové vybavení: Hydraulické ovládání čerpadla a trubky ve tvaru S. Výkon motoru a dopravní výkon lze plynule nastavovat. Trychtýř pro lepší tok materiálu s automatickým těsnícím kroužkem, nátrubkem a vibrátorem. Trubka ve tvaru S v provedení pro lepší proudění materiálu výrazně snižuje opotřebení. Podvozek s vyměnitelným tažným zařízením a podpěrným kolem. Závěsné oko pro jeřáb umístěné ve středu.

Volitelné vybavení: Vodní čerpadlo pro vyplachování, vysokotlaký vodní čistič 140 bar, dálkové rádiové ovládání (kabel a vysílačka), centrální mazání, pracovní reflektor.

Technické parametry

P 718 TD

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.