Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

BRINKMANN výroba ukončena 10/2016 - alternativa MIXOKRET M 760

EstrichBoy DC 550/B/BS

Brinkmann logo

K 31. 10. 2016 byla ukončena výroba typové řady DC 550. Alternativou je typová řada M 760 značky PUTZMEISTER.

Stroj typu Estrich Boy DC 550 je tlakové čerpadlo, které pracuje ještě výkonněji, bezpečněji a spolehlivěji a které se vyznačuje vysokou šetrností vůči životnímu prostředí a jednoduchou obsluhou. Nový dieselový motor DEUTZ je výjimečný svými nízkými emisemi škodlivin a splňuje tak již nyní aktuální normy pro výfukové plyny. Uvnitř stroje Estrich Boy DC 550 je zabudovaný 4válcový vysoce výkonný olejem chlazený dieselový motor.

Extrémní horka a mrazy nemají na výkonnost stroje Estrich Boy v porovnání s vodou chlazenými pneumatickými dopravníky žádný vliv. Díky přímému pohonu kompresoru jsme zamezili ztrátám výkonu, které způsobují převodovka nebo řemen. Speciální pneumatické ovládání, které je koncipováno pro pokládání potěrů, garantuje, že stroj má neustále k dispozici celkový výkon vzduchu a pracuje za konstantních otáček. Toto chrání motor, šetří palivo a prodlužuje intervaly údržby.

Lehce ovladatelné automatické víko přesně uzavírá míchací buben. Na základě vašeho požadavku dodáváme i víka s manuálním odvzdušněním.

Estrich Boy DC 550

EstrichBoy DC 550

Estrich Boy DC 550B

EstrichBoy DC 550B

Estrich Boy DC 550BS

EstrichBoy DC 550 BS

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.