Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

BRINKMANN EstrichBoy EC 450/B/BS

EstrichBoy EC 450/B/BS

Stroj Estrich Boy EC 450 je tlakové čerpadlo, které je alternativou k čerpadlu Estrich Boy DC 450 s tím rozdílem, že o pohon se stará místo dieselového motoru elektromotor. Tento typ pohonu je šetrný k životnímu prostředí, neprodukuje žádné emise a jeho provoz je tišší oproti dieselovému motoru. Elektromotor je zároveň méně náročný na údržbu díky jednodušší konstrukci.

Výhody stroje:

  • využití na stavbách s nulovou hlučností, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách atd.
  • šetrnost k životnímu prostředí
  • nulové náklady na pohonné hmoty
  • snížené provozní náklady
  • jištění pouhých 63A

 

Pneumatické dopravníky s elektromotorem byly zkonstruovány na základě stále se zvyšujících požadavků na stroj s tichým pohonem a hospodárným provozem. Tyto elektrické stroje díky svým bezhlučným motorům a nulovým emisím nachází své uplatnění zejména na stavbách s požadovanou nulovou hlučností, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách apod. V porovnání s dieselovou verzí elektromotory svým výkonem zajišťují srovnatelný dopravní výkon. Úspora provozu může dosáhnout až 30%.

NOVINKOU je elektrický pneumatický dopravník EC 350 ELEKTRO s jištěním pouhých 32A, což oproti verzi s jištěním 63A umožńuje lepší dosažitelnost staveb.

Technické parametry:

Tabulka parametry EC 350 a EC 450

Tabulka parametry EC 350 a EC 450

 elektrický dopravník betonu EC 450

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.